Omeka - en to sr_RS translation catalogue (49 entries)

en: Guest
sr_RS: Гост

en: Login
sr_RS: Пријављивање

en: Register
sr_RS: Регистрација

en: My Account
sr_RS: Мој налог

en: Update account info and password
sr_RS: Ажурирај налог и лозинку

en: Your %s account
sr_RS: Твој %s налог

en: An admin has made your account active. You can now log in with your password
sr_RS: Администратор је активирао твој налог. Сада се можеш пријавити са својом лозинком.

en: Registration Features
sr_RS: Детаљи регистрације

en: Add some text to the registration screen so people will know what they get for registering.
            As you enable and configure plugins that make use of the guest user, please give them guidance
            about what they can and cannot do.
sr_RS: Додај текст на екран за регистрацију тако да људи могу да виде шта добијају приликом регистрације.
    Када омогућиш и подесиш додатак за коришћење гостујућих корисника, молим те да их упутиш
     у то шта могу а шта не могу да чине.

en: Short Registration Features
sr_RS: Прикажи детаље регистрације

en: Add a shorter version to use as a dropdown from the user bar. If empty, no dropdown will appear.
sr_RS: Додај краћу верзију за коришћење из падајућег менија са корисничке линије. Уколико је празна падајући мени се неће појавити.

en: Dashboard Label
sr_RS: Ознака командне табле

en: The text to use for the label on the user's dashboard
sr_RS: Текст за означавање на контролној табли корисника

en: Login Text
sr_RS: Текст за пријављивање

en: The text to use for the 'Login' link in the user bar
sr_RS: Текст који се користи за линк 'Пријављивање' на корисничкој линији

en: Register Text
sr_RS: Текст регистрације

en: The text to use for the 'Register' link in the user bar.
sr_RS: Текст који се користи за линк 'Регистрација' на корисничкој линији

en: Allow open registration?
sr_RS: Дозволи отворену регистрацију?

en: Allow guest user registration without administrator approval?
sr_RS: Дозволи гостујућим корисницима регистрацију без одобрења администратора?

en: Allow instant access?
sr_RS: Дозволи тренутни приступ?

en: Allow instant access for 20 minutes for new users
sr_RS: Дозволи тренутни приступ на 20 минута за нове кориснике

en: Require ReCaptcha?
sr_RS: Обавезна ReCaptcha?

en: Check this to require passing a ReCaptcha test when registering
sr_RS: Означи овде да би успешан ReCaptcha тест био неопходан при регистрацији

en: Failed login attempt from %s
sr_RS: Неуспешно пријављивање са %s

en: You are logged in temporarily. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you can log in without time limits.
sr_RS: Пријављени сте привремено. Молимо вас да проверите ваш имејл налог и потражите потврду пријаве. Када будете потврдили пријаву, моћи ћете да се пријављујете без временског ограничења.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you will be able to log in.
sr_RS: Захваљујемо се на регистрацији. Молимо вас да проверите ваш имејл и потражите потврду пријаве. Када је будете потврдили моћи ћете да се пријавите.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request and an administrator activates your account, you will be able to log in.
sr_RS: Захваљујемо на регистрацији. Молимо вас да проверите ваш имејл и потражите потврду пријаве. Када је будете потврдили и када администатор изврши активацију, моћи ћете да се пријавите.

en: Incorrect password
sr_RS: Погрешна лозинка

en: Please check the email we just sent you for the next steps! You're almost there!
sr_RS: Молимо вас да проверите ваш имејл и потражите потврду која вам је послата! Још мало и регистрација је завршена!

en: Invalid token
sr_RS: Погрешан токен

en: Password again for match
sr_RS: Унесите лозинку још једном

en: Please verify you're a human
sr_RS: Молимо да потврдите да нисте машина

en: Thanks for joining %s!
sr_RS: Хвала вам што сте нам се придружили %s!

en: You can now log in using the password you chose.
sr_RS: Сада се можете пријавити помоћу лозинке коју сте одабрали.

en: When an administrator approves your account, you will receive another message that you can use to log in with the password you chose.
sr_RS: Када администратор потврди ваш налог, примићете другу поруку са обавештењем да можете да се пријавите са лозинком коју сте изабрали.

en: Registration for %s
sr_RS: Регистрација за %s

en: Your request to join %s
sr_RS: Ваш захтев за приступ %s

en: this link
sr_RS: овај линк

en: You have registered for an account on %s. Please confirm your registration by following %s.  If you did not request to join %s please disregard this email.
sr_RS: Регистровали сте налог на %s. Молимо вас извршите потврду на %s. Уколико нисте затражили приступ %s молимо вас да занемарите овај имејл.

en: New request to join %s
sr_RS: Нови захтев за приступ %s

en: A new user has confirmed that they want to join %s : %s
sr_RS: Нови корисник је потврдио да жели да приступи %s : %s

en: Confirmation Error
sr_RS: Грешка приликом потврде

en: Browse and manage your work here.
sr_RS: Прегледај у управљај својим радом овде.

en: Stale Token
sr_RS: Застарео токен

en: Your temporary access to the site has expired. Please check your email for the link to follow to confirm your registration.
sr_RS: Ваш привремени проступ сајту је истекао, Молимо вас да проверите ваш имејл и да кликнете на линк за потврду регистрације.

en: You have been logged out, but can continue browsing the site.
sr_RS: Одјавили сте се, али можете наставити да прегледате сајт.

en: Passwords match!
sr_RS: Подударање лозинке!

en: Passwords do not match!
sr_RS: Лозинка се не подудара!

en: Update Account
sr_RS: Ажурирај налог
