Omeka - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Guest
pl: Gość

en: Register
pl: Zarejestrowany

en: My Account
pl: Moje konto

en: Invalid token
pl: Nieprawidłowy token

en: You have been logged out, but can continue browsing the site.
pl: Zostaniesz wylogowany, ale możesz dalej przeglądać stronę.

en: Passwords do not match!
pl: Hasła nie pasują do siebie!
