Omeka - en to nl_NL translation catalogue (37 entries)

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Register
nl_NL: Registreren

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: Update account info and password
nl_NL: Account info en wachtwoord aapassen

en: Your %s account
nl_NL: Uw %s account

en: An admin has made your account active. You can now log in with your password
nl_NL: Een admin heeft uw account geactiveerd. U kunt nu inloggen met uw wachtwoord

en: Registration Features
nl_NL: Registratiefuncties

en: Add some text to the registration screen so people will know what they get for registering.
            As you enable and configure plugins that make use of the guest user, please give them guidance
            about what they can and cannot do.
nl_NL: Voeg tekst toe aan het registratiescherm zodat mensen weten wat ze krijgen voor het registreren.⏎
    Als u plugins die gebruik maken van de gastgebruiker inschakelt en configureert, geef ze begeleiding⏎
    over wat ze kunnen doen en niet kunnen doen.

en: Short Registration Features
nl_NL: Korte registratiefuncties

en: Add a shorter version to use as a dropdown from the user bar. If empty, no dropdown will appear.
nl_NL: Voeg een kortere versie toe om te gebruiken als dropdown van het gebruikersmenu. Als dit leeg is, zal geen dropdown verschijnen.

en: The text to use for the label on the user's dashboard
nl_NL: De tekst om te gebruiken voor het label op het dashboard van de gebruiker

en: Login Text
nl_NL: Logintekst

en: The text to use for the 'Login' link in the user bar
nl_NL: De tekst om te gebruiken voor de 'Login' link in de gebruikersbalk

en: Register Text
nl_NL: Registratietekst

en: The text to use for the 'Register' link in the user bar.
nl_NL: De tekst om te gebruiken voor de 'Registreer'-link in de gebuikersbalk.

en: Allow open registration?
nl_NL: Sta open registratie toe?

en: Allow guest user registration without administrator approval?
nl_NL: Sta gastgebruikers toe om te registreren zonder toestemming van de administrator?

en: Allow instant access?
nl_NL: Sta directe toegang toe?

en: Allow instant access for 20 minutes for new users
nl_NL: Sta directe toegang toe voor 20 minuten voor nieuwe gebruikers

en: Require ReCaptcha?
nl_NL: ReCaptcha verplichten?

en: Check this to require passing a ReCaptcha test when registering
nl_NL: Aanvinken om een ReCaptcha test te doen bij registratie

en: Failed login attempt from %s
nl_NL: Poging van %s om in te loggen mislukt

en: You are logged in temporarily. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you can log in without time limits.
nl_NL: U bent tijdelijk ingelogd. Controleer uw email voor een goedkeuringsbericht. Als uw aanvraag is goedgekeurd kan u inloggen zonder tijdlimiet.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you will be able to log in.
nl_NL: Bedankt voor het registreren. Controleer uw email voor een goedkeuringsbericht. Als uw aanvraag is goedgekeurd kunt u inloggen.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request and an administrator activates your account, you will be able to log in.
nl_NL: Bedankt voor het registreren. Controleer uw email voor een goedkeuringsbericht. Als u uw aanvraag heeft bevestigd en een administrator activeert uw account, dan kunt u inloggen.

en: Incorrect password
nl_NL: Foutief wachtwoord

en: Please check the email we just sent you for the next steps! You're almost there!
nl_NL: Bekijk de email die we u hebben toegestuurd voor de volgende stappen. U bent er bijna!

en: Invalid token
nl_NL: Foutief token

en: Password again for match
nl_NL: Nogmaals uw wachtwoord

en: Please verify you're a human
nl_NL: Bevestig dat u een mens bent a.u.b.

en: Thanks for joining %s!
nl_NL: Bedankt voor uw registratie %s!

en: You can now log in using the password you chose.
nl_NL: U kunt nu inloggen met het wachtwoord dat u gekozen heeft.

en: When an administrator approves your account, you will receive another message that you can use to log in with the password you chose.
nl_NL: Wanneer een administrator uw account goedkeurt zal u nog een bericht ontvangen  dat u kunt gebruiken om in te loggen met een wachtwoord naar keuze.

en: Registration for %s
nl_NL: Registratie voor %s

en: Your request to join %s
nl_NL: Uw aanvraag om aan te melden %s

en: this link
nl_NL: deze link
