Omeka - en to nl_BE translation catalogue (48 entries)

en: Guest
nl_BE: Gast

en: Register
nl_BE: Registreer

en: My Account
nl_BE: Mijn account

en: Update account info and password
nl_BE: Werk accountinformatie en wachtwoord bij

en: Your %s account
nl_BE: Uw %s account

en: An admin has made your account active. You can now log in with your password
nl_BE: Een administrator heeft uw account actief gemaakt. U kan nu inloggen met uw wachtwoord

en: Registration Features
nl_BE: Registratiefuncties

en: Add some text to the registration screen so people will know what they get for registering.
            As you enable and configure plugins that make use of the guest user, please give them guidance
            about what they can and cannot do.
nl_BE: Voeg tekst toe aan het registratiescherm zodat mensen weten wat ze krijgen voor het registreren.⏎
    Als u plugins die gebruik maken van de gastgebruiker inschakelt en configureert, geef ze begeleiding⏎
    over wat ze kunnen doen en niet kunnen doen.

en: Short Registration Features
nl_BE: Korte registratiefuncties

en: Add a shorter version to use as a dropdown from the user bar. If empty, no dropdown will appear.
nl_BE: Voeg een kortere versie toe om te gebruiken als dropdown van het gebruikersmenu. Als dit leeg is, zal geen dropdown verschijnen.

en: Dashboard Label
nl_BE: Dashboard label

en: The text to use for the label on the user's dashboard
nl_BE: De tekst die gebruikt wordt voor het label op het dashboard van de gebruiker

en: Login Text
nl_BE: Login tekst

en: The text to use for the 'Login' link in the user bar
nl_BE: De tekst die gebruikt wordt voor de 'Login' link in het gebruikersmenu

en: Register Text
nl_BE: Registreer tekst

en: The text to use for the 'Register' link in the user bar.
nl_BE: De tekst die gebruikt wordt voor de 'Registreer' link in het gebruikersmenu.

en: Allow open registration?
nl_BE: Sta open registratie toe?

en: Allow guest user registration without administrator approval?
nl_BE: Sta gastgebruikers toe om te registreren zonder de toestemming van een administrator?

en: Allow instant access?
nl_BE: Sta onmiddellijke toegang toe?

en: Allow instant access for 20 minutes for new users
nl_BE: Sta onmiddellijke toegang voor 20 minuten toe voor nieuwe gebruikers

en: Require ReCaptcha?
nl_BE: Vereis ReCaptcha?

en: Check this to require passing a ReCaptcha test when registering
nl_BE: Vink dit aan om te eisen een Recaptcha-test te doorlopen bij het registreren

en: Failed login attempt from %s
nl_BE: Mislukte login poging van %s

en: You are logged in temporarily. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you can log in without time limits.
nl_BE: U bent tijdelijk ingelogd. Controleer uw e-mail voor een bevestigingsbericht. Zodra u uw aanvraag hebt bevestigd, kan u inloggen zonder tijdsbeperkingen.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you will be able to log in.
nl_BE: Bedankt voor het registreren. Controleer uw e-mail voor een bevestigingsbericht. Zodra uw aanvraag bevestigd is, zal u kunnen inloggen.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request and an administrator activates your account, you will be able to log in.
nl_BE: Bedankt voor het registreren. Controleer uw e-mail voor een bevestigingsbericht. Zodra uw aanvraag bevestigd is en een administrator uw account activeert, zal u kunnen inloggen.

en: Incorrect password
nl_BE: Foutief wachtwoord

en: Please check the email we just sent you for the next steps! You're almost there!
nl_BE: Controleer de e-mail die we u gestuurd hebben voor de volgende stappen. U bent er bijna!

en: Invalid token
nl_BE: Ongeldige token

en: Password again for match
nl_BE: Opnieuw wachtwoord voor overeenkomst

en: Please verify you're a human
nl_BE: Controleer of u een mens bent, aub

en: Thanks for joining %s!
nl_BE: Bedankt voor het aansluiten bij %s!

en: You can now log in using the password you chose.
nl_BE: U kan nu inloggen met het wachtwoord dat u gekozen hebt.

en: When an administrator approves your account, you will receive another message that you can use to log in with the password you chose.
nl_BE: Zodra een administrator uw account goedkeurt, zal u een boodschap ontvangen waarin staat dat u kan inloggen met het wachtwoord dat u koos.

en: Registration for %s
nl_BE: Registratie voor %s

en: Your request to join %s
nl_BE: Uw aanvraag voor het aansluiten bij %s

en: this link
nl_BE: deze link

en: You have registered for an account on %s. Please confirm your registration by following %s.  If you did not request to join %s please disregard this email.
nl_BE: U hebt u geregistreerd voor een account op %s. Bevestig uw registratie door %s te volgen. Als u geen aanvraag voor aansluiting bij %s deed, negeer deze e-mail dan.

en: New request to join %s
nl_BE: Nieuwe aanvraag om aan te sluiten bij %s

en: A new user has confirmed that they want to join %s : %s
nl_BE: Een nieuwe gebruiker heeft bevestigd dat ze willen aansluiten bij %s: %s

en: Confirmation Error
nl_BE: Fout bij bevestiging

en: Browse and manage your work here.
nl_BE: Verken en beheer uw werk hier.

en: Stale Token
nl_BE: Oude token

en: Your temporary access to the site has expired. Please check your email for the link to follow to confirm your registration.
nl_BE: Uw tijdelijke toegang tot de site is vervallen. Controleer uw e-mail voor de link te volgen om uw registratie te bevestigen.

en: You have been logged out, but can continue browsing the site.
nl_BE: U bent uitgelogd, maar kan de site verder verkennen.

en: Passwords match!
nl_BE: Wachtwoorden komen overeen!

en: Passwords do not match!
nl_BE: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: Update Account
nl_BE: Werk account bij
