Omeka - en to fi_FI translation catalogue (37 entries)

en: Guest
fi_FI: Vieras

en: Login
fi_FI: Kirjaudu

en: Register
fi_FI: Rekistöröidy

en: My Account
fi_FI: Käyttäjätili

en: Update account info and password
fi_FI: Päivitä käyttäjätilin tiedot ja salasana

en: Your %s account
fi_FI: Käyttäjätilisi %s -sivustolla

en: An admin has made your account active. You can now log in with your password
fi_FI: Sivuston ylläpito on aktivoinut käyttäjätilisi. Voit nyt kirjautua salasanallasi.

en: Registration Features
fi_FI: Rekisteröitymisen hyödyt

en: Short Registration Features
fi_FI: Rekisteröitymisen hyödyt lyhyesti

en: Dashboard Label
fi_FI: Käyttöliittymäteksti ohjausnäkymässä

en: Login Text
fi_FI: Kirjautumislinkin käyttöliittymäteksti

en: Register Text
fi_FI: Rekisteröitymislinkin käyttöliittymäteksti

en: Allow open registration?
fi_FI: Vapaa rekisteröityminen

en: Allow instant access?
fi_FI: Myönnä välitön pääsy

en: Require ReCaptcha?
fi_FI: Vaadi ReCaptcha

en: Check this to require passing a ReCaptcha test when registering
fi_FI: Vaadi ReCaptcha rekisteröitymislomakkeella

en: Failed login attempt from %s
fi_FI: Epäonnistunut kirjautumisyritys %s -sivustolla

en: Incorrect password
fi_FI: Virheellinen salasana

en: Invalid token
fi_FI: Virheellinen avain

en: Password again for match
fi_FI: Salasana uudelleen

en: Please verify you're a human
fi_FI: Roskapostituksen esto

en: Thanks for joining %s!
fi_FI: Kiitos rekisteröitymisestä %s -sivustolle!

en: You can now log in using the password you chose.
fi_FI: Voit nyt kirjautua käyttäen valitsemaasi salasanaa.

en: Registration for %s
fi_FI: Rekisteröityminen %s -sivustolle

en: Your request to join %s
fi_FI: Pyyntösi rekisteröityä %s sivustolle

en: this link
fi_FI: tätä linkkiä

en: You have registered for an account on %s. Please confirm your registration by following %s.  If you did not request to join %s please disregard this email.
fi_FI: Olet lähettänyt rekisteröitymispyynnön %s -sivustolle. Vahvista rekisteröitymisesi seuraamalla %s.  Jos et mielestäsi ole lähettänyt rekisteröitymispyyntöä %s -sivustolle, voit poistaa tämän viestin.

en: New request to join %s
fi_FI: Uusi sivuston %s rekisteröitymispyyntö

en: A new user has confirmed that they want to join %s : %s
fi_FI: Uusi käyttäjä on vahvistanut rekisteröitymisen %s : %s

en: Confirmation Error
fi_FI: Vahvistusvirhe

en: Browse and manage your work here.
fi_FI: Selaa

en: Stale Token
fi_FI: Käyttämätön avain

en: Your temporary access to the site has expired. Please check your email for the link to follow to confirm your registration.
fi_FI: Väliaikainen käyttöoikeutesi on päättynyt. Ole hyvä ja vie rekisteröityminen päätökseen klikkaamalla linkkiä sähköpostiosoitteeseesi lähetetyssä rekisteröintiviestissä.

en: You have been logged out, but can continue browsing the site.
fi_FI: Sinut on kirjattu ulos. Voit kuitenkin jatkaa sivuston selailua.

en: Passwords match!
fi_FI: Salasanat täsmäävät

en: Passwords do not match!
fi_FI: Salasanat eivät täsmää

en: Update Account
fi_FI: Päivitä käyttäjätili
