Omeka - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Guest
cs: Host

en: Login
cs: Přihlášení

en: Register
cs: Registrace

en: My Account
cs: Můj účet

en: Update account info and password
cs: Aktualizovat informace o účtu a heslo

en: Your %s account
cs: Váš %s účet

en: Allow open registration?
cs: Povolit volnou registaci?

en: Incorrect password
cs: Nesprávné heslo

en: Invalid token
cs: Neplatný token

en: Password again for match
cs: Zadejte znovu heslo pro kontrolu

en: Please verify you're a human
cs: Dokažte, že jste člověk

en: Thanks for joining %s!
cs: Děkujeme, že jste se připojil/a k %s!

en: You can now log in using the password you chose.
cs: Nyní se můžete přihlásit vaším heslem.

en: Passwords match!
cs: Hesla se shodují!

en: Passwords do not match!
cs: Hesla se neshodují!

en: Update Account
cs: Aktualizovat účet
