Omeka - en to ca_ES translation catalogue (49 entries)

en: Guest
ca_ES: Visitant

en: Login
ca_ES: Inici de sessió

en: Register
ca_ES: Registre

en: My Account
ca_ES: El meu compte

en: Update account info and password
ca_ES: Actualitza la informació del compte i la contrasenya

en: Your %s account
ca_ES: El vostre compte %s

en: An admin has made your account active. You can now log in with your password
ca_ES: Un administrador ha activat el vostre compte. Ara podeu entrar amb el vostre usuari i contrasenya

en: Registration Features
ca_ES: Característiques del registre

en: Add some text to the registration screen so people will know what they get for registering.
            As you enable and configure plugins that make use of the guest user, please give them guidance
            about what they can and cannot do.
ca_ES: Afegiu el text de la pantalla de registre.⏎ Si heu activat i configurat plugins que fan ús del plugin GuestUser, doneu orientacions ⏎ quant al que poden i no poden fer.

en: Short Registration Features
ca_ES: Funcionalitats de registre abreujades

en: Add a shorter version to use as a dropdown from the user bar. If empty, no dropdown will appear.
ca_ES: Afegiu una versió més curta pel seu ús com a menú desplegable a la barra d'usuari. Si es troba buit, no apareixerà el desplegable.

en: Dashboard Label
ca_ES: Etiqueta del Tauler de control

en: The text to use for the label on the user's dashboard
ca_ES: El text que s'utilitza com etiqueta al tauler de control de l'usuari

en: Login Text
ca_ES: Text d'inici de sessió

en: The text to use for the 'Login' link in the user bar
ca_ES: El text que s'utilitza per l'enllaç a l'inici de sessió en la barra d'usuari

en: Register Text
ca_ES: Text de registre

en: The text to use for the 'Register' link in the user bar.
ca_ES: El text que s'utilitza per l'enllaç de registre en la barra d'usuari.

en: Allow open registration?
ca_ES: Voleu permetre el registre obert?

en: Allow guest user registration without administrator approval?
ca_ES: Voleu permetre el registre d'usuaris convidats sense l'aprovació d'un administrador?

en: Allow instant access?
ca_ES: Voleu permetre l'accés instantani?

en: Allow instant access for 20 minutes for new users
ca_ES: Voleu permetre l'accés instantani als nous usuaris durant 20 minuts

en: Require ReCaptcha?
ca_ES: Requereix ReCaptcha?

en: Check this to require passing a ReCaptcha test when registering
ca_ES: Activeu aquesta casella per requerir passar una prova ReCaptcha durant el registre

en: Failed login attempt from %s
ca_ES: Intent fallit d'inici de sessió de %s

en: You are logged in temporarily. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you can log in without time limits.
ca_ES: Heu iniciat sessió de forma temporal. Reviseu el seu correu electrònic per trobar un missatge de confirmació. Un cop hagueu confirmat la vostre sol·licitud, podreu iniciar sessió sense límit de temps.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request, you will be able to log in.
ca_ES: Gràcies per registrar-vos. Reviseu el vostre correu electrònic per trobar un missatge de confirmació. Un cop hagueu confirmat la vostra sol·licitud, podreu iniciar sessió.

en: Thank you for registering. Please check your email for a confirmation message. Once you have confirmed your request and an administrator activates your account, you will be able to log in.
ca_ES: Gràcies per registrar-vos. Reviseu el vostre correu electrònic per trobar un missatge de confirmació. Un cop hagueu confirmat la vostra sol·licitud un administrador activarà el vostre compte i podreu iniciar sessió.

en: Incorrect password
ca_ES: Contrasenya incorrecta

en: Please check the email we just sent you for the next steps! You're almost there!
ca_ES: Consulteu el vostre correu electrònic per continuar! Ja gairebé hem acabat!

en: Invalid token
ca_ES: Testimoni (token) incorrecte

en: Password again for match
ca_ES: La contrasenya una altra vegada

en: Please verify you're a human
ca_ES: Verifiqueu que sou humans

en: Thanks for joining %s!
ca_ES: Gràcies per unir-vos a %s!

en: You can now log in using the password you chose.
ca_ES: Ara podeu entrar amb la contrasenya escollida.

en: When an administrator approves your account, you will receive another message that you can use to log in with the password you chose.
ca_ES: Quan un administrador validi el vostre compte, rebreu un correu electrònic amb un enllaç per iniciar sessió amb la contrasenya escollida.

en: Registration for %s
ca_ES: Registre per %s

en: Your request to join %s
ca_ES: La vostra sol·licitud per unir-vos a %s

en: this link
ca_ES: aquest enllaç

en: You have registered for an account on %s. Please confirm your registration by following %s.  If you did not request to join %s please disregard this email.
ca_ES: Heu registrat un compte a %s. Confirmeu el registre amb el següent enllaç: %s. Si és un error i no voleu registrar-vos a %s no feu cas d'aquest missatge.

en: New request to join %s
ca_ES: Nova sol·licitud per unir-se a %s

en: A new user has confirmed that they want to join %s : %s
ca_ES: Un nou usuari ha confirmat que vol unir-se %s : %s

en: Confirmation Error
ca_ES: Error en la confirmació

en: Browse and manage your work here.
ca_ES: Cerca i gestiona el teu treball en aquest espai.

en: Stale Token
ca_ES: Testimoni (token) caducat

en: Your temporary access to the site has expired. Please check your email for the link to follow to confirm your registration.
ca_ES: El vostre accés temporal al lloc ha caducat. Consulteu el vostre correu electrònic i seguiu l'enllaç per confirmar el registre.

en: You have been logged out, but can continue browsing the site.
ca_ES: Heu tancat la sessió, però podeu continuar navegant per aquest lloc web.

en: Passwords match!
ca_ES: Les contrasenyes coincideixen!

en: Passwords do not match!
ca_ES: Les contrasenyes no coincideixen!

en: Update Account
ca_ES: Actualitza el compte
